Pazīstamā Krievijas televīzijas raidījumu vadītāja Ksenija Sobčaka iekļuvusi autoavārijā, kuras rezultātā bojā gājuši divi cilvēki, vēsta kaimiņvalsts mediji


Negadījums noticis 9.oktobra vēlā vakarā Sočos.

Tiek vēstīts, ka Sobčakas nomātais Mercedes S500, kuru vadījis šoferis, apdzenot priekšā braucošo automašīnu, iebraucis pretējā joslā, tādējādi saduroties ar Volkswagen Polo. Mazākā automašīna, kuru vadījis 28 gadus vecs vīrietis, no trieciena radītās inerces pēc tam vēl ietriekusies mikroautobusā.

Sobčaka negadījumā neesot cietusi, pēc avārijās atteikusies no mediķu palīdzības un ar taksometru devusies uz lidostu kopā ar diviem citiem automašīnas pasažieriem.

VW automašīnā atradušies trīs cilvēki, no kuriem viens gājis bojā notikuma vietā, otrs miris slimnīcā, bet trešais cilvēkcilvēks esot slimnīcā smagā stāvoklī. 

Nēkamajā diienā Sobčaka pati komentējusi, ka brīdī, kad atguvusi samaņu, jutusies ļoti slikti, taču ļoti gribējusi tikt pie dēla, tāpēc nolēmusi doties uz lidostu, nevis uz slimnīcu.

"Šodien bija izmeklējumi, jo ir iekšējo orgānu sasitumi un smadzeņu satricinājums," pastāstīja Sobčaka.

Viņa arī noliedz, ka viņa vai kāds cits no pasažieriem būtu steidzinājuši automašīnas šoferi. "Tas bija viņa paša lēmums," par liktenīgo apdzīšanas manevru saka TV dīva.