Kāds jaunatvērtā "Lidl" apmeklētājs paudis sašutumu par veikala apsarga rīcību - proti, viņš ticis izraidīts no ieprkšanās vietas, jo ienācis tajā bez rindas un nepaņemot preču groziņu.


"Nekādā gadījumā neapmeklējiet "Lidl" Deglava ielā netālu no Dreiliņiem. "Lidl" ir atklāts Latvijā tikai 3 dienas bet jau ir problēmas. Runa ir par apsargu attieksmi," sūdzību portālā raksta neapmierinātais apmeklētājs.

"Es vakar atrados veikalā AR pareizi uzvilktu sejas masku (aka. uzpurni) un es esmu vakcinēts, bet apsargs, raujot aiz kurtkas un grūstoties, mani burtiski izmeta ārā tikai tāpēc, ka nepaņēmu groziņu un nebiju gatavs stāvēt kilometru garā rindā kur neviens neievēro 2 metrus.

Durvis taisījās vaļā tapec vienkārši iegāju iekšā. Bet jebkurā gadījumā es tā daru arī "Maximā", "Rimi" un citur, un NEKUR mani NEKAD nav metuši ārā. Ko es gribu teikt: apsargu attieksme ir agresīva, un man šajā sakarā palika ļoti nepatīkams iespaids par šo veikalu. Cilvēki tiek diskriminēti, cilvēki protestē un cīnās, bet "Lidl" izdabā katrai valdības iegribai. Fui!"

Jāpiebilst, ka neapmierinātajam veikala apmeklētājam gan domubiedru ir maz. "Stājies rindā un ņem groziņu. Gudrinieks atradies," raksta kāds komentētājs. Taču sūdzības autors iebilst: "Cilvēkiem nav jāatbalsta nesaprātīgi un kaitnieciski valdības lēmumi. Jebkurā gadījumā runa ir par attieksmi. Apsargs var izturēties ari laipni un humāni pret klientu nevis raut aiz drēbēm."

Jau vēstīts, ka ceturtdien Latvijā tika atvērti pirmie 15 atlaižu veikalu ķēdes "Lidl" veikali. Interese par tiem un un piedāvātajām atklāšanas cenām ir liela, un jau vairākas dienas pie veikaliem vērojamas garas iekšā tikt gribētāju rindas.