Brazīlijas futbolists Daniels Korea bija ielūgts uz kādas 18 gadus vecas meitenes ballīti, kas sākās naktsklubā un turpinājās pie viņas mājās. Taču, kad svinības beidzās, 24 gadus vecais vīrietis sāka uzmākties jubilāres mātei, kamēr sieviete gulēja.


Pirms tam sportists uzņēma selfiju ar neko nenojautošo sievieti un nosūtīja saviem draugiem uzrakstot, ka gatavojas "nomēģināt jubilāres mammu, kamēr tētis mājās," ziņo britu izdevums "Mirror".

Tomēr jau pēc dažām minūtēm guļamistabā ienāca 38 gadus vecais uzņēmējs Edsons Britts - jubilāres tēvs. Viņš futbolistu piekāva teju līdz nāvei, pec tam aizveda uz mežu, kur pārgrieza viņam rīkli un nogrieza ģenitālijas.

Slepkavība notika pēc tam, kad visi viesi bija aizgājuši gulēt. Danielam gan nepietika, un viņš devās uz guļamistabu pie mājas saimnieces. Fotouzņēmumā redzams, ka sieviete guļ tajās pašās drēbēs, kuras viņai bija mugurā ballītes laikā. 

Kā pastāstījis Edsons, viņš sportistu pieķēris, kad tas mēģinājis izvarot viņa sievu. Vīrietis dzirdējis mīļotās kliedzienus un niknumā meties virsū Danielam, ko vēlāk atzinis policijai.

"Es viņu turpināju sist un pēc tam iznesu no mājas. Es nezinu, vai viņš bija pie samaņas, vai vienārši aizvēris acis. Es ne par ko nedomāju. Starp instrumentiem bagāžniekā es atradu nelielu nazi. Es nezināju, ko es darīšu. Es biju izmisumā, pats ne savā ādā no niknuma," stāsta Britts.

Policisti arestējuši arī viņa sievu un meitu, kuras, pēc izmeklēšanam ziņām, mēģināja slēpt slepkavību. Izmeklēšanai gan nav izdevies noskaidrot, vai bojāgājušais nodarbojies ar seksu ar iesējamo upuri.