Sociālo tīklu lietotājus pārsteidzis, ka Jaunās konservatīvās partijas pārstāvjiem - labklājības ministram Gatim Eglītim un viņa partijas biedram Krišjānim Feldmanam - pirmais tvīts ceturtdienas rītā bijis nevis par negulētajā naktī izdomāto risinājumu, kā palīdzēt mediķiem krīzē Covid-19 pacientu aprūpē, bet gan par ierašanos jaunajā "Lidl" veikalā.


Turklāt abi politiķi Feldmana publicētajā pašbildē izskatās ar dzīvi apmierināti, labi paēduši un smaidīgi, turklāt bez sejas aizsargmaskas, kas, kā zināms, šobrīd ir obligāts noteikums, apmeklējot veikalu.

Savukārt Saeimas opozīcijas deputāts Vjačeslavs Dombrovskis sociālajā tīklā Facebook raksta:

"Mediķi ceļ trauksmi - slimnīcas drīz būs pārpildītas, pieprasa izsludināt ārkārtas situāciju. Simtiem tūkstošu ģimenēm iestājas enerģētikas krīze - elektrības rēķini palielinās vairāk nekā divas reizes, tam seko gāzes un apkures rēķini.
Ar ko nodarbojas valsts vadība? Prezidents organizē diskusiju par Sēlijas ģērboni. Bet puse valdības valstī vienkārši... NAV. Aizbraukuši svarīgos komandējumos.
Ekonomikas ministrs devies uz Minheni. Oktoberfests?
Finanšu ministrs devies uz Parīzi. Arī skaidrs.
Tieslietu ministrs atrodas Luksemburgā. Interesanti ..
Premjers šajās dienās atrodas Slovēnijā?
Valdošās koalīcijas deputāts publicē foto ar labklājības ministru no LIDL ar parakstu: “JAU STRĀDĀJAM". Pieņemti darbā par kasieriem?
Kopumā valstī viss ir kārtībā - valdība strādā!"