Politiskā spēka "Saskaņa" līderis Nils Ušakovs pēdējās nedēļās pazudis no publiskās telpas un nav arī piedalījies publiskajās debatēs "cilvēku riebuma pret ''Saskaņu" dēļ", žurnālistiem vēlēšanu iecirknī, kur balsoja, pauda politiķis.


Uz žurnālistu jautājumu, kur bija nozudis pēdējās nedēļās, Ušakovs atbildēja, ka pavadīja laiku starp tuviem cilvēkiem un sabiedrotajiem, kā arī pabija gan Rīgā, gan ārpus tās - Latgalē.

Uz jautājumu, kādēļ nav piedalījies publiskajās debatēs, Ušakovs atbildēja, ka tāda ir viņa attieksme pret notiekošo procesu. "Ir pietiekoši liels skaits cilvēku, kam patlaban riebjas gan partija "Saskaņa", gan "Saskaņas" cilvēki, un tad sagaidīsim arī vēlētāju attieksmi," sacīja Ušakovs.

Vaicāts, kādēļ, viņaprāt, ir šāds riebums, viņš sacīja, ka tāda ir politiskā realitāte.

Politiķis atturējās prognozēt "Saskaņas" rezultātus šajās vēlēšanās, norādot, ka tas nebūtu pareizi, ņemot vērā vēlēšanu procesu, kas turpinās. "Šajā dienā izteikt prognozes droši vien būtu nepareizi. Visi paspēja izteikt savas prognozes, savas cerības. Sagaidīsim rezultātus ap pusnakti," sacīja Ušakovs. Vienlaikus viņš pauda pārliecību, ka atbalsts "Saskaņai" vienmēr būs.

Komentējot savas cerības attiecībā uz ievēlēšanu EP, viņš teica, ka pats cer strādāt un kalpot savas partijas un vēlētāju ideāliem, Latvijai un Eiropai. Vaicāts, vai godam spēs pārstāvēt Latvijas intereses ES, Ušakovs bija lakonisks. "Pieņemu, ka gan mana pieredze, gan mana izglītība ļaus ne tikai politiski pareizi, bet ļoti profesionāli pārstāvēt mūsu valsts intereses," viņš sacīja.