Pie zemo cenu veikaliem "Lidl", kas durvis ver ceturtdien, 7.oktobrī pulkten 8, pircēji vietas pie durvīm sākuši ieņemt jau pirms 6 rītā, liecina sociālajos tīklos publicētie attēli.


Jau vēstīts, ka "Lidl" Latvijā atver uzreiz 15 veikalus. "Lidl" Rīgā atradīsies sešās vietās - Imantā, Zolitūdē, Pļavniekos, Purvciemā, Dreiliņos un Mežciemā, bet pa vienam veikalam būs Liepājā, Ventspilī, Tukumā, Jelgavā, Ogrē, Valmierā, Jēkabpilī, Rēzeknē un Daugavpilī.

Jāpiebilst, ka veikalu atvēršana raisījusi interesi arī kaimiņvalstī Igaunijā, un, piemēram, Valmieras veikalā tiek sagaidīts arī igauņu pieplūdums.

"Viens no lielākajiem ieguvumiem būs tāds, ka viņi liks turēt zemākas cenas un neļaus cenai tik ātri pakāpties," jauns.lv spriež Lauksaimniecības tirgus veicināšanas centra vadītāja Ingūna Gulbe. "Zemāka cena saistīta ar to, ka "Lidl" veikalos ir mazāks sortiments, nekā citos veikalos. Bet tāpat tas ir kaut kas savādāks nekā pārējos veikalos."

Vienlaikus speciāliste saskatīja arī vienu mīnusu "Lidl" ienākšanai Latvijas tirgū. Neskatoties uz uzņēmuma pārstāvju teikto, ka viņi rada daudz darba vietu un dod darbu daudz cilvēkiem, ir "jāsaprot, ka katra viņu atnākšana kādā reģionā, kādā ielas stūrī iznīcina vairākus mazos ģimenes veikaliņus vai mazākos veikaliņus, kas viņu dēļ beigs darbu".