Žurnālistu un futbola fanu balsojumā par šīs Optibet Virslīgas sezonas jūnija labāko spēlētāju atzīts RFS pussargs Emersons, savukārt Latvijas Futbola federācijas (LFF) Treneru padomes vērtējumā labākā trenera balvu saņems Viktors Morozs (arī RFS).


Latvijas Futbola federācijas (LFF) Treneru padome un biedrība ”Latvijas Futbola Virslīga” Optibet Virslīgas jūnija labākā spēlētāja balvai izvirzīja: Tomašu Šimkoviču (RFS), Emersonu (RFS), Raimondu Krolli (FK Metta), Nemanja Belakoviču (FK Spartaks) un Antoniju Černomordiju (Riga FC).

Žurnālistu un līdzjutēju balsojumam noslēdzoties kļuva zināms, ka labākā spēlētāja titulu iegūs 20 gadus vecais Emersons, no kura pavisam nedaudz atpalika Nemanja Belakovičs.

Mēneša labākie Emersons un Viktors Morozs tiks sveikti ar piemiņas balvām.

RFS klubam padevies lielisks sezonas sākums. Rīdzinieki Optibet Virslīgas sezonu iesāka ar septiņām uzvarām septiņās spēlēs. Četras no tām tika izcīnītas jūnijā, kad ar 1:0 tika pieveikts FK Ventspils, 4:0 Valmiera FC, 4:1 FK Spartaks un 5:2 FK Liepāja.

Viktors Morozs:

„Patīkami, tomēr tas nav tikai mans nopelns. Jāpateicas spēlētājiem un visam treneru kolektīvam. Šis novērtējums ir kā ķirsis uz tortes. Rezultātus ieplānot nevaram, bet varam strādāt pareizajā virzienā. Vienmēr domājam tikai par tuvāko spēli. Pagaidām par rezultātiem būtu grēks sūdzēties, tomēr spēles ziņā vienmēr gribas vairāk un labāk.”

Emersons septiņās spēlēs ir izcēlies ar sešiem vārtu guvumiem un vienu rezultatīvu piespēli, bet jūnijā viņš bija pilnīgi neapturams - četrās spēlēs guva piecus vārtus un izcēlās ar vienu rezultatīvu piespēli.

Emersons:

„Esmu ļoti gandarīts par šādu novērtējumu. Svarīgākais, ka labi iesākām čempionātu un spēju dot arī savu pienesumu komandas uzvarām. Komanda man vienmēr ir pirmajā vietā. Ceru, ka izdosies turpināt tādā garā arī turpmāk.“

Atgādinām, ka mēneša labākā futbolista balvas kandidātus izvirza LFF Treneru padome un Latvijas Futbola Virslīga, kam seko Latvijas sporta žurnālistu un līdzjutēju balsojums sociālajos tīklos Facebook un Twitter, savukārt labākā trenera noteikšana ir LFF Treneru padomes kompetencē.