Norvēģija B grupas otrajā spēlē ar 4:1 (1:0, 2:0, 1:1) uzvarēja Itāliju, kas cietusi divas neveiksmes.


"Hat-trick" uzvarētāju labā nopelnīja Matīass Treteness, bet pa divām rezultatīvām piespēlēm Erlendam Lesundam un Tobiasam Lindstromam.

Daniels Franks vienīgos Itālijas izlases vārtus guva aptuveni astoņas minūtes līdz pamatlaika beigām. Otrā perioda sestajā minūtē uzvaras vārtus guva Mats Roseli Olsens. 

Norvēģi svētdien realizēja divus no pieciem skaitliskajiem vairākumiem.

Norvēģijas izlasei šajā spēlē nevarēja palīdzēt aizsargs Emīls Lillebergs, kurš sestdien mačā pret Vāciju otrajā periodā pielietoja bīstamu spēka paņēmienu galvas un kakla rajonā. Par šo epizodi viņš saņēma vienas spēles diskvalifikāciju.

Apakšgrupas līdere ar sešiem punktiem divās spēlēs ir Vācija, par diviem punktiem mazāk Latvijai, Somija vienā spēlē nopelnījusi trīs punktus, bet tikpat ir ceturtajā pozīcijā esošajai Norvēģijai, kuras rēķinā divi mači. Kazahstānai divi punkti vienā spēlē, bet bez punktiem ir ASV, Kanāda un Itālijas, kas no pēdējām trim izlasēm vienīgā aizvadījusi divus mačus.

A grupas svētdienas pirmajā duelī Slovākija ar 2:1 (1:0, 1:1, 0:0) sīvā cīņā uzvarēja Lielbritāniju.

Otrā perioda piektajā minūtē uzvaras vārtus Slovākijas izlasē guva Roberts Lantosi. Tāpat iepriekš precīzi meta viņa komandas biedrs Mareks Hriviks.

Lielbritānijas valstsvienībā izcēlās Liems Kirks.