Sākot ar 2019.gada oktobri, Latvijā ienāks Austrijas zemo cenu aviokompānija "Laudamotion Airlines", piedāvājot četrus lidojumus nedēļā no Rīgas uz Austrijas galvaspilsētu Vīni, vēsta lidosta Rīga.


"Mūsu maršruti tiek augstu novērtēti, jo mums ir īstais piedāvājums ceļotājiem, kuri pievērš uzmanību cenai. Esmu pārliecināts, ka, pateicoties mūsu jaunajiem City Shuttle maršrutiem, pasažieru plūsma lidojumos uz un no Vīnes strauji pieaugs," saka uzņēmuma rīkotājdirektors Andreass Grubers.

"Nesenā balsojumā Vīne tika atzīta par dzīvošanai vispiemērotāko pilsētu uz planētas. Nav labāka gadalaika par rudeni un ziemu, lai iepazītu Vīnes slaveno mākslu, kultūru un kulinārijas priekus. Apmeklējiet Šēnbrunnas pili, Sv. Stefana katedrāli vai kādu no daudzajām vietējo un starptautisko mākslinieku izstādēm!" aicina kompānija.

"Lauda" apgalvo, ka viņu piedāvātā cena būšot nepārspējama - 19,99 eiro vienā virzienā no Rīgas.

"Lauda" ir lielākā Austrijas zemo cenu lidsabiedrība, kas nosaukta par godu tās dibinātājam Nikijam Laudam, kurš uzņēmumu izveidoja 2018.gada martā. Pašreizējā flote lido zem koda OE un sastāv no 23 lidmašīnām, kuras lido no Austrijas un Vācijas.

"Lauda", kuras galvenā mītne atrodas Vīnē, attīsta arī bāzes Diseldorfā, Štutgartē un Palmā. Aviokompānija prognozē, ka 2019.gadā ar to lidos vairāk nekā seši miljoni pasažieru. Austrijas lidsabiedrība lido uz vairāk nekā 90 galamērķiem.