Tiek darīts viss iespējamais, lai apmierinātu jebkuras Būvniecības valsts kontroles biroja (BVKB) prasības, komentējot situāciju saistībā ar slēgto Augusta Deglava ielas pārvadu, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma" teica Rīgas domes Satiksmes departamenta vadītājs Emīls Jakrins.


Viņš apgalvoja, ka ir veikti visi iespējamie papildu mērījumi, kas apliecina, ka tilts ir drošs. No Jakrina teiktā izriet, ka domes algots profesors veicis ceturto tilta inspekciju.

Pēc Jakrina sacītā, nu esot pilnīgi skaidrs, ka tilts tika slēgts "absolūti nepamatoti".

Vaicāts, kad tilts varētu tikt atvērts satiksmei, domes pārstāvis uzsvēra, ka tas ir atkarīgs no politiķiem, Valsts policijas un BVKB.

Visticamāk, šodien BVKB tiks sniegta papildu informācija, viņš sacīja. "Darām visu, lai maksimāli ātri šo tiltu atvērtu," norādīja Jakrins.

Jau ziņots, ka 25.aprīļa rītā plkst.5 pēc iekšlietu ministra rīkojuma satiksmei tika slēgts Deglava ielas pārvads.

Kā iepriekš informēja Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis, tilts tiks slēgts līdz brīdim, kad Rīgas dome iesniegs BVKB dokumentus, lai tas varētu pārliecināties par šī objekta drošību.

Patlaban viss liecinot, ka tilts apdraud sabiedrības drošību, tāpēc pieņemts šāds lēmums, skaidroja Ķuzis. Tilts būs slēgts automašīnām, sabiedriskajam transportam un operatīvajam transportam. Patlaban pār tiltu var pārvietoties gājēji un velobraucēji.

Rīgas domes pārstāvji uzskata, ka tilta slēgšanai nav pamata.