Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD), ievērojot piesardzības pasākumus, atsāk pieņemt B un BE kategoriju vadīšanas eksāmenus, informē CSDD Komunikācijas departaments.

 


CSDD ir izvērtējusi šo kategoriju vadīšanas eksāmenu pieņemšanas iespējamību, kā arī ņemot vērā daudzu klientu vēlmi, ir radījusi iespēju nodrošināt eksāmenu norisi drošos apstākļos.

Lai pakalpojuma saņemšana būtu klientiem un darbiniekiem maksimāli droša tiks lietoti speciāli aizsardzības līdzekļi – klients izmantos cimdus un masku, savukārt inspektors lietos speciālo aizsargkostīmu, cimdus, masku un aizsargvairogu. Pirms eksāmena uzsākšanas tiks dezinficētas automobiļa vadības ierīces. Process tiks maksimāli organizēts, lai novērstu cilvēku savstarpējo kontaktēšanos, norāda CSDD.

Pieteikties vadīšanas eksāmeniem tiks nodrošināta, zvanot pa iepriekšējā pieraksta tālruni, turklāt pirms pakalpojuma sniegšanas klientam tiks vaicāts par viņa pašsajūtu.

CSDD pārstāvji pauda, ka cilvēki, kuriem ir noteikta karantīna, uz eksāmenu var nākt tai noslēdzoties.

Klients tiek aicināts apmaksu par eksāmenu veikt elektroniski e.csdd.lv.

CSDD aicina klientus rūpīgi izvērtēt nepieciešamību doties uz eksāmenu. Atsākot B un BE kategoriju vadīšanas eksāmenu pieņemšanu, prioritāte tiks dota tiem klientiem, kuriem tika atteikts eksāmens saistībā ar izsludināto ārkārtējo situāciju.