Latvijas hokeja izlases valstsvienības galvenais treneris Bobs Hārtlijs pēc spēles ar Zviedriju bija lepns par savu komandu un tās spēles manieri.


Latvijas hokeja izlase pirmdien Bratislavā pasaules čempionāta sestajā mačā ar rezultātu 4:5 (0:1, 1:1, 3:3) piekāpās iepriekšējo divu gadu čempionei Zviedrijai, tādējādi zaudējot pat teorētiskas iespējas kvalificēties turnīra ceturtdaļfinālam.

Latvijas izlases rindās ar “hat-trick” jeb trīs gūtiem vārtiem atzīmējās Roberts Bukarts, bet vienus vārtus guva Jānis Jaks

“Skatītājiem tā noteikti bija lieliska spēle. Spēles gaitā mums bija vairāki kāpumi un kritumi, it īpaši trešajā periodā. Zinājām, ka mums nepieciešams ir uzvarēt pamatlaikā, tāpēc arī spēlējām brīvāk. Atdevām visus spēkus katrā epizodē. Pieļāvām dažas kļūdas, bet nevaram sūdzēties par pašatdevi un neatlaidību. Tā komandai bija. Žēl, ka piedzīvojām zaudējumu, jo trešajā periodā jutām, ka varam izcīnīt uzvaru. Taču viņi guva svarīgus vārtus un uzvarēja pelnīti,” intervijā “LTV7” teica Hārtlijs.

Turnīra pēdējo spēli Latvija aizvadīs jau otrdien, kad plkst. 17:15 tiksies ar Norvēģijas valstsvienību.