Biznesā īstie uzvarētāji ir tie, kas iet kopsolī ar laiku un vērīgi seko nozares aktuālajām tendencēm. Ik gadu Latvijā noris vairāki liela mēroga notikumi, kas vienuviet pulcē izcilākos tehnoloģiju un inovāciju prātus un izceļ pasaules līmeņa sasniegumus, iedvesmojot jauniem izaicinājumiem.


Tādēļ tehnoloģiju un inovāciju portāls Labs of Latvia apkopojis četrus vērtīgākos notikumus, kuri jaunuzņēmējiem un uzņēmējiem ļauj klātienē uzzināt par jaunākajām nozares tendencēm un veidot kontaktus, bet tehnoloģiju un inovāciju entuziastiem – smelties iedvesmu un drosmi jaunām idejām.

TechChill  21.–22. februāris

Latvijas un Baltijas jaunuzņēmumu konference TechChill norisināsies 21. un22. februārīm un pulcēs vairāk nekā 2000 tehnoloģiju, jaunuzņēmumu un inovāciju entuziastu no visas pasaules. Izziņoto runātāju vidū ir tādi pasaulslaveni zīmoli kā 9GAG, AngelList un Google Cloud. Konferences saturs divu dienu garumā piedāvās runas un diskusijas par jaunākajām tendencēm tehnoloģijās, galveno uzsvaru liekot uz idejām, kam ir potenciāls mainīt pasauli un atstāt būtisku ietekmi. Programmā plānots īpaši pievērsties mākslīgā intelekta, robotikas, mašīnmācības, veselības un zinātnes tehnoloģijām, kā arī finanšu tehnoloģijām, kas tradicionāli ir spēcīgas Baltijas reģionā. Šogad TechChill ietvaros tiks jaunatklāts arī Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras tehnoloģiju un inovāciju portāls Magnetic Latvia | Labs of Latvia. Jaunatklātajā portālā būs pieejamas līdz šim nebijušas “ceļa kartes” par atbalsta iespējām katrā no uzņēmējdarbības stadijām, iespēja dalīties pieredzes un veiksmes stāstos, kā arī atrast visu jaunāko informāciju par tehnoloģiju un inovāciju nozares jaunumiem un pasākumiem.

Vairāk par notikumu: https://www.techchill.co/

eCOM360   15. marts

eCOM360 ir e-komercijai un digitālajam biznesam veltīta konference, kas notiks 15. martā. Pasākums pulcēs ekspertus no Google, Uber, Lenovo, Facebook, Wish, Walmart, Philips un citiem pasaulslaveniem uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas digitālajā vidē, kā arī pazīstamus digitālā mārketinga un e-komercijas ekspertus. eCOM360 šī gada tēma ir “East meets West” jeb “austrumi satiekas ar rietumiem”. Uz konferenci ieradīsies pārstāvji no dažādām pasaules malām, lai salīdzinātu e-komercijas trendus savos reģionos, kā arī padalītos savā ”digitālajā” pieredzē ar konferences apmeklētājiem.

Vairāk par notikumu: https://ecom360.io/

Deep Tech Atelier   11.–13. aprīlis

Tehnoloģiju konference Deep Tech Atelier no 11. līdz 13. aprīlim norisināsies otro reizi. Pērn iniciatīva sevi pieteica kā ikgadēju, praktisku konferenci, kas apvieno zinātniskos jaunuzņēmumus, pētniekus, industriju un valsts pārvaldes pārstāvjus, kā arī citus interesentus. Konferences mērķis ir veicināt jaunu zinātniskos pētījumos balstītu uzņēmumu veidošanos, kā arī popularizēt Latvijā radītās tehnoloģijas starptautiskā mērogā. Pasākuma ietvaros noritēs zinātnisko jaunuzņēmumu (science based start-up) konkursa pusfināls un fināls, kā arī investoru, industriju pārstāvju, uzņēmēju divpusējās tikšanās. Konference vienlaikus ir aicinājums Latvijas un ārvalstu uzņēmējiem, ekspertiem un investoriem atrast efektīvākos veidus, kā augsto tehnoloģiju uzņēmumi var attīstīties, sadarboties ar globālo industriju pārstāvjiem dažādās ražošanas nozarēs un piesaistīt privāto un riska kapitālu.

Vairāk par notikumu: https://deeptechatelier.liaa.gov.lv/

Riga Dev Days   29.–31. maijs

Jau piekto reizi  no 29. līdz 31. maijam Riga Dev Days vienkopus pulcēs ap 700 dalībnieku un vairāk nekā 40 starptautiski atzītu nozares profesionāļu no visas pasaules. Konferencē tiks prezentētas jaunākās tendences, risinājumi un aktuālās tēmas tehnoloģiju un programmatūras izstrādes jomā. Konference ik gadu vienuviet pulcina programmatūras izstrādātājus no visas Baltijas un kaimiņvalstīm, nodrošinot satikšanās vietu programmatūru inženieriem un nozares ekspertiem no visas pasaules. Tā ir iespēja dalīties labās prakses piemēros un jaunākajos tehnoloģiju sasniegumos, kas dalībniekiem ļauj iegūt nozīmīgu informāciju par aktuālajiem nozares notikumiem. Vairāku gadu neatlaidīga darba rezultātā Riga Dev Days ir kļuvusi par vienīgo šāda veida konferenci Baltijas valstīs, kuras norisi atbalsta Google.