Latviešu hokejists Teodors Bļugers ekskluzīvā sarunā ar Valdi Valteru atklājis savas emocijas pēc negaidīti veiksmīgās debijas NHL. Uzbrucējs šobrīd trīs mačos izcēlies ar diviem vārtu guvumiem.


“Nezinu, vai tas bija pārsteigums. Man vienkārši sanāca iemest divus vārtus. Šobrīd gribās labi spēlēt, lai komanda turpinātu man dot iespējas nostiprināties NHL,” atklāja Bļugers. “Gāju vienkārši laukumā un spēlēju, jo pēc katras spēles ir jau jāgatavojas nākamajai, lai katru nākamo maču paliktu laukumā.”

“Tā vienkārši sanāca. Abas ripas ielidoja vārtos un varbūt bija nedaudz veiksmes. Vienkārši metu pa vārtiem, daudz nedomājot, un arī trāpīju. Treneris Maiks Salivans pagaidām nav ar mani daudz runājis,” turpināja Bļugers.

Latviešu hokejists šobrīd nonācis komandā, kurā spēlē tādas augsta kalibra zvaigznes kā Sidnijs Krosbijs, Jevgēņijs Malkins, Fils Kesels, Džeks Gencels un citi.

“Ar Malkinu gandrīz vispār nerunāju, bet ar Krosbiju nedaudz esam runājuši. Ģērbtuvēs aktīvs ir [Patriks] Hernkvists. Viņš jautāja, kur agrāk esmu spēlējis un viņš man regulāri atgādina, lai metu pa vārtiem.”