Jānim no Preiļiem nelāgi beigusies iepazīšanās internetā, vēstī TV3 raidījums Bez Tabu.


Pārsteidzoši, bet Jānis joprojām lietojot sociālo tīklu Draugiem.lv, kur tad arī iepazinies ar Ritu no Daugavpils. Jāatzīmē, ka tobrīd viņš joprojām bija deviņus gadus ilgušā laulībā, kurā ir arī maza meita.

Pēc pāris nedēļām sieviete Jānim lūgusi finansiālo palīdzību, jo Jēkabpilī vēlas izveidot zemes un grants karjeru, kas viņiem abiem nesīšot lielas bagātības.

Jānis no Preiļiem tad meties darīt visu iespējamo, lai šo finansiālo palīdzību sniegtu - pārdevis lauksaimniecības tehniku, nekustamos īpašumus un elektronikas ierīces, kā mobilos telefonus. Iedzīves izpārdošanas ietvaros ticis likts punkts arī viņa laulībai.

Jāatzīmē, ka Jānis tā visa ietvaros nekad neredzēja vai pat nezināja atrašanās vietu, kur tad taps bagātības sološais karjers, tomēr tas netraucēja viņam visu iegūto naudu sūtīt sievietei.

Pusgadu ilgušais romāns beidzies faktiski nesācies, jo izrādās, ka Rita samelojusi par savu identitāti un vienkārši vīrieti apšmaukusi, kā arī vairs nav ne sazvanāma, ne atrodama. Tikmēr Jānis palicis bez iztikas līdzekļiem un pat jumta virs galvas.

Vīrietis par notikuši vērsies policijā un šobrīd lūdz līdzcilvēku palīdzību, jo, kā jau minēts, zaudējis visu.