Katram cilvēkam uz šīs pasaules kaut kur ir viņa otrā pusīte, ar kuru šim konkrētajam cilvēkam būs patīkami un komfortabli. Atrast šo cilvēku ne vienmēr ir viegli, taču arī tad, kad tu viņu satiec, ne vienmēr esi gatavs pieņemt arī viņa trūkumus. Daži pāri var nodzīvot kopā visu mūžu, bet citi, tā vien šķiet, ka viens otra dzīvi izposta.


Ir dažas zodiaka zīmes, kurām izveidot stipras attiecības ir grūti, jo dažkārt viņi tajās jūtas nesaprasti un bieži vien pie sevis sāk prātot – kam viņiem vajadzīgas tādas attiecības?

3 zodiaka zīmes, no kurām visbiežāk aiziet mīļotie cilvēki nosauc kokteilis.lv:

Vēzis

Šīs zodiaka zīmes pārstāvji, pirmkārt, pieprasa ļoti daudz sava partnera uzmanības un rūpes, otrkārt, neļauj mīļotajam cilvēkam attiecībās “elpot”. Vēža zīmē dzimušās sievietes ir ļoti uzstājīgas un reizēm pat apnicīgas, viņas arī nesaprot, kad ir jāatstāj vīrietis mierā, jo jautājumi vai jebkāda cita saziņas forma tajā brīdī var kļūt ļoti uzmācīga un apnicīga.

Veiksmes atslēga: jāiemācās mīļotajam cilvēkam dot brīvību!

Strēlnieks

Šajā zīmē dzimušie bieži vien paši nesaprot, ko viņi no šīs dzīves īsti vēlas… Viņi mētājas no vienas galējības uz otru, radot tāda cilvēka iespaidu, kam nemaz nav vajadzīgas nopietnas attiecības. Īpaši spilgti tas izpaužas Strēlnieka zīmē dzimušajos vīriešos.

Veiksmes atslēga: saprast, ka tavs partneris vēlas stabilitāti attiecībās ar tevi, ne tukšus solījumus.

Svari

Svaru zīmē dzimušie cilvēki tiecas, pirmkārt, pēc savas harmonijas, tāpēc attiecībās ar otru cilvēku bieži rodas pārpratumi un konflikti. Svari attiecībās ar mīļoto cilvēku gadiem ilgi var ieņemt pasīvu pozīciju, tāpēc dzīvot ar viņiem kopā ar ļoti nogurdinoši, jo nekad nav īsti skaidrs, ko un kāpēc viņi domā.

Veiksmes atslēga: iemācīties sarunāties ar savu partneri, atklāt viņam savas vēlmes un iemācīties atteikties no egoisma.

la.lv