Pazīstamais režisors Andis Mizišs dalījies ar nepatīkamo pieredzi, ko viņam nākas izbaudīt pēc virtuves iekārtas iegādes jaunajā IKEA veikalā.


Sociālajā tīklā Facebook Mizišs raksta:

"Lai arī esmu Ikea fans, arī mans pacietības mērs ir pilns. Nokomplektēju virtuvi ar piegādi un uzstādīšanu. Atveda nepareizas detaļas, salicēji amatieri, pusi mēbeļu sabojāja, nemāk kvalitatīvi piegriezt darba virsmu, pašu rasējumos neko nesaprot... Jau trešo dienu staigāju pa Ikea, sūta no viena pie otra..."

Režisora nedienas komentējis arī Aivis, kurš norāda:

"Te ir tie prasmīgie latvju meistari, kuriem 2000 atalgojums pēc nodokļo nomaksas ir nepieņemami. Saprotams, ka, lai saprastu rasejumu, tomēr kaut kas no algebras un rasēšanas prasēm jāapgūst skolā. Taču, ja profesionalā amatnieka galvenais ir saņemt labu darba samaksu, taču amatnieka prasmes nekur nav apgūtas, tad ir šāds rezultāts."

Savu kārt Guntars norāda, ka IKEA mēbeles labāk esot jāliek pašam:

"Ar IKEA ir tā - viņu mēbeļu salikšanas instrukcijas ir tik precīzas, ka, sekojot tām, NAV IESPĒJAMS kļūdīties. Bet meistariņiem ar šo ir problēma, viņiem šķiet, ka viņi visu zina paši, tāpēc iebrauc auzās. IKEA vajag likt kopā pašam. Tā ir IKEA pievienotā vērtība - prieks, ko var iegūt skrūvējot kopā to konstruktoru un redzot, kā tavās rokās izaug reāls priekšmets."