Pirmdien, 6. maijā, pēc Anglijas laika plkst. 5.26 pasaulē nāca prinča Harija un viņa sievas Meganas Mārklas pirmdzimtais dēls. Jaunais tēvs par priecīgo notikumu sniedzis interviju britu raidorganizācijai BBC.
 


Intervijā princis Harijs staroja no laimes un viņam ar grūtībām izdevās valdīt pār emocijām, lai atbildētu uz mediju jautājumiem.

"Es priecājos paziņot, ka Megana man ir dzemdējusi veselīgu puisēnu! Gan viņa, gan bērniņš jūtas labi. Tā bija neticama pieredze, es nespēju iedomāties, kā sievietes to paveic. Tas ir kaut kas neaptverams!"

Intervijā žurnālisti vēlējušies noskaidrot jaundzimušā vārdu, uz ko jaunais tēvs norādīja, ka par vārdu joprojām tiek domāts un smejoties piebilda: "Bija vairāk laika domāt, jo bērniņa nākšana pasaulē aizkavējās."

Princis Harijs reportieriem pavēstīja, ka viņi ar sievu tuvākajās dienās plāno īpašu paziņojumu, lai pasaulei parādītu savu pirmdzimto.

Intervijas beigās hercogs vēlreiz uzsvēra, ka viņš ir pateicīgs savai sievai Meganai par to, ka viņa viņam ir dzemdējusi bērnu.