Latvijas basketbola superzvaigzne Kristaps Porziņģis atklājis, ka ir izsalcis. Ne tikai atgriezties laukumā, bet arī burtiski!


Porziņģis žurnāla GQ intervijā atklājis, ka izsalkumu izraisījusi viņa jaunā dietā, kurā nav ogļhidrātu un ir ļoti daudz proteīna. Tās ietvaros 23 gadus vecajam latvietim nācies arī atteikties no piena produktiem - pat sava iecienītā biezpiena!

Tas viss tiekot ēsts un neēsts ar mērķi kļūt slaidākam un enerģiskākam.

''Es trenējos tukšā dūšā, tādēļ no rīta badojos, un tas tiešām mani padara daudz enerģiskāku,'' skaidro Porziņģis, kurš no rīta dzer kafiju un pirmo maltīti ēd pēcpusdienā.

''Visu dzīvi centos uzņemt svaru, jo esmu tik tievs, bet tai pat laikā ēdu sešas maltītes dienā un jutos ne visai. Kad ēd tik daudz, ķermenis visu laiku pārstrādā pārtiku un tev nav enerģijas. Es to mainīju un tagad ēdu trīs maltītes dienā,'' saka basketbolists.

Viņa maltītes sastāvot no avokado, laša u.tml. proteīna bagātiem produktiem, kā arī  uztura bagātinātājiem. Tiesa, viņš atzīst, ka mēdz pašmaukties, lai uzēstu ''Ben & Jerrys'' saldējumu ar cepumu mīklas garšu.

Porziņģis atklājis, ka joprojām nav zināms, kad viņš varēs atsākt spēlēt.