Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Dalasas “Mavericks” zvaigzne Kristaps Porziņģis šosezon neplāno doties laukumā, pats basketbolists atklāja preses konferencē.


“Plāns šosezon ir nespēlēt,” preses konferencē atklāja latvietis. “Mana kāja jūtas lieliski un, kā jau teicu iepriekš, vēlos pēc iespējas ātrāk atgriezties laukumā. Man jābūt pacietīgam un jādara pareizi visas nianses.”

“Varbūt kādu dienu atklāšu plašākas saistībā ar šo maiņu, bet šobrīd koncentrējos turpmākajai karjerai, nevis tam, kas bija,” atklāja Porziņģis. “Biju pārsteigts un negaidīju, ka mani aizmainīs, taču man bija lieliskas pirmās 48 stundas ar “Mavericks” un visi mani pieņēma ar atplestām rokām. Jūtos labi un darīšu visu, lai būtu laukumā atpakaļ pēc iespējas ātrāk.”

“Ticu, ka spēlēsim ar Dončiču kopā ilgi, turklāt mums ir ļoti labas attiecības. Abi esam Eiropieši, kas izgājuši vienādu ceļu, turklāt abi runājam spāniski,” smejoties pauda latvietis.

Jau ziņots, ka Porziņģa iepriekšējā komanda Ņujorkas “Knicks” janvāra pēdējā dienā veica iespaidīgu maiņu, kurā bija iesaistīts arī latviešu basketbolists. Tā rezultātā liepājnieks nokļuva Dalasas “Mavericks” komandā.

Kopā ar 23 gadus veco latvieti no Ņujorkas prom devās arī trīs aizsargi – Tims Hārdevejs, Kortnijs Lī un Trejs Bērks. Savukārt “Knicks” savā rīcībā ieguva otrā/trešā numura pozīcijas spēlētāju Vesliju Metjūzu, aizsargu Smitu un centru Deandrē Džordanu, kā arī divas nākotnes pirmās kārtas drafta izvēles.

sportazinas.com