8. septembrī 47 gadu vecumā negaidīti un pēkšņi mūžībā aizgāja viens no Latvijas 1.rokkafejnīcas dibinātājiem Mareks Mediņš. Viņa nāve ir nežēlīgi smags zaudējums ģimenei un brālim Raivo, ka arī daudziem Latvijas rokmūziķiem, vēsta žurnāls "Vakara Ziņas".


Par brāļa Mareka nāves iemesliem stāsta Raivo:

"Marekam iepriekš nebija veselības problēmu. Viņš jutās un izskatījās labi. Bija stiprs un vesels. Varētu pat teikt, ka pēdējos gados viņam ļoti labi gāja gan darbos, gan fiziski, viss notika, tādēļ tas bija pilnīgi negaidīti. Bija pārliecība, ka pēc Liepājas krīzes viņam ir izdevies atgūties, un viņš domāja, ka viss vēl priekšā.

Neviena iespēja kaut ko mainīt vai ārstēties. Viss ir bijis labi. Un pēkšņi vienā rītā viss beidzās. Tādēļ ir ļoti žēl. Protams, Mareka dzīvē ir bijuši ļoti daudzi notikumi, to skaitā arī stress un slodze. Iespējams, ka tas viss kaut kā kopā sasummējās. Katrā ziņā nebija tā, ka viņš būtu sūdzējies par kaut ko vai gājis pie ārsta. Viņš tiešām jutās labi, tāpēc tas bija kā spēriens no skaidrām debesīm.

Iepriekšējā nedēļā viņš superaktīvi strādāja. Pēc tam nedēļas nogalē bija kopā ar ģimeni. Tas notika sestdien no rīta, pulksten 11.04 viņa mājās Mārupē. Tajā laikā viņš bija kopā ar ģimeni. Sieva izsauca ātro palīdzību, kas atbrauca un cīnījās par viņa dzīvību, bet neizglāba."

nra.lv