Pagājušajā nedēļā Intara Busuļa koncertā “Arēnā Rīga” visi apmeklētāji varēja vērot, kā Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš (KPV LV) visu koncerta laiku ložā nr.205 draudzīgi čalo un ik pa brīdim dodas kopā uzpīpēt ar Rūdolfa Meroni uzticības personu Aivaru Gobiņu.


Abas personas, visticamāk, vieno ne tikai kopīgs kriminālprocess par partiju nelikumīgu finansēšanu, bet arī rūpes par Meroni interesēm Latvijā, vēsta portāls puaro.lv.

Atgādināsim, ka šī gada janvārī šobrīd no KPV LV izslēgtais Aldis Gobzems, runājot Saeimas tribīnē, atstāstīja kādu gadījumu aizvadītajā vasarā, kad viņam zvanījis Kaimiņš un prasījis, vai viņam braukt uz Baltezeru svinēt Līgo svētkus. Vēlāk izrādījies, ka Kaimiņš tur ticies ar kādu “Gobiņa kungu, kas, kā tautā runā, ir Meroni kasieris,” stāstīja Gobzems. Noprotams, ka ar to viņš domāja Šveices advokātu un Aivara Lemberga arestētās mantas pārvaldītāju Rūdolfu Meroni. “Vēl četri cilvēki bija klāt, kad Artuss klātesošajiem piedāvāja 100 000, jo Rūdolfs gatavs dot 100 000 eiro. Tika organizēts Oskars, lai šo naudu atmazgātu,” no Saeimas tribīnes klāstīja Gobzems.