Irina no Olaines sociālajos tīklos dalījusies savā skumajajā pieredzē veternārajā klīnikā.


Sievietes piecus mēnešus vecais kucēns esot lauzis ķepu, tādēļ tai pat dienā vests pie ārsta, kur burtiski stundām nācies gaidīt rindā, tomēr tas ir bijis tikai nebūšanu sākums.

Pēc tam, kad sunītim nez kapēc veikti divi rentgeni, secināts, ka viņam lauzta ķepa, kuru būs jāarstē divas nedēļas.

Rezultātā, kucēnam veiktas trīs potes, par kurām vetārsti nav vēlējušies sniegt sīkāku skaidrojumu, ieģipsēta ķepa un izrakstīti vitamīni. Par to visu, kā jau parasti, nācies maksāt prāvu summu - 129 eiro.

Pēc 1,5 nedēļas nejauši atklājies, ka kārtīga ģipša vietā klinikā ''nohaltūrēts'', un vienkārši sabāzta vate ar marles apsējiem.

''Mēs bijām šokā,'' Facebook raksta Irina.

Vistrākākais gan atklājies, kad viņa kucēnu aizvedusi uz citu klīniku, lai uzliktu jaunu, kārtīgu ģipsi. ''Mēs visi vienkārši stāvējām atvērtām mutēm,'' raksta sieviete. ''Tur uztaisīja jaunu rentgenu un ārsti teica, ka kā varēja neievērot, ka kucēnam kauls izgājis no locītavas.''

Rezultātā bijusi nepieciešama operācija, kurā atkal jālauž un jātaisno nepareizi saaugušais kauls, tomēr tā ir ļoti riskanta, jo suns ir maziņš, kā arī pastāv ķepiņas amputācijas risks.

''Samaksājām 129 eiro, lai izkropļotu suni, jo uzreiz ieraugot problēmu un uzliekot jaunu ģipsi, viņs jau būtu vesels,'' stāsta Irina. ''Bet tagad sunim būs jāklibo visu mūžu! Par vājprāta summu sabojāja viņam dzīvi. Tagad sunim jācieš šo, maigi sakot, bezatbildīgo ārstu dēļ.''

Sieviete gan ir apņēmības pilna sunītim palīdzēt atlabt un atvieglot dzīvi.