Nespējot izvēlēties atbalstāmos kandidātus, kāds iedzīvotājs vēlēšanu aploksnē gribējis ievietot vairākus sarakstus, aģentūrai LETA pastāstīja Rīgas 21. vidusskolā izvietotā vēlēšanu iecirkņa vadītāja Ligita Petrova.


Pēc viņas teiktā, vēlētājs nebija pārliecināts, ka aploksnē var ievietot tikai vienu sarakstu.

Petrova arī pastāstīja, ka iedzīvotāji lielākoties jau ir izvēlējušies, par ko balsot un ilgi neaizkavējas balsošanas kabīnē. Vecākais vēlētājs pēdējās dienās ir bijis 1926.gadā dzimis iedzīvotājs.

Viņa piebilda, ka nav novērojusi balsu pirkšanu mēģinājumus vai aģitāciju iecirkņu apvidū.

Iecirkņa vadītāja lielāko vēlētāju aktivitāti pēcpusdienā.

Arī Rīgas 1. medicīnas koledžā izvietotajā vēlēšanu iecirknī lielāku aktivitāti sagaida vēlāk. Vienlaikus iecirkņa vadītāja Ārija Vecmane teica, ka lielākā aktivitāte ir bijusi vakardien. Visās trijās iepriekšējās balsošanas dienās kopā nobalsojuši 640 cilvēki, no kuriem apmēram puse piektdien.

Rīgas 78. iecirkņa vadītāja Aina Babre aģentūrai LETA pastāstīja, ka kāda kundze paudusi neapmierinātību ar kandidātiem. Kundzes ieskatā, viņas izvēlētajā sarakstā nav bijis Eiropas Parlamentam atbilstošu, spēcīgu personību, kas varētu pārstāvēt Latviju.

Lielāko vēlētāju aktivitāti Babre prognozēja no plkst.11 līdz 14.

Viņa arī pastāstīja, ka iepriekšējās dienās ir bijuši neapmierinātie ar sistēmas darbības traucējumiem, bet vairāk pensijas vecuma cilvēki.