Šauļu rajonā Lietuvā notikusi traģēdija, kuras detaļas ir patiesi šokējošas. 36 gadus vecs vīrietis kopā ar vēl diviem draugiem un savu bijušo sievu (38) lietojuši alkoholu, braukuši ar auto un avarējuši dīķī, bet pēc avārijas atstājuši sievieti bez palīdzības automašīnā. Policija par šo notikumu uzzinājusi, pateicoties sievietes mazās meitiņas stāstījumam skolā.


Šorīt ap 10 no rīta Lietuvas policija saņēma ziņu, ka netālu no Kuršēniem autovadītājs nav novaldījis “Renault Laguna”, mašīna nobraukusi no ceļa un iebraukusi dīķī, sociālajos tīklos vēstī Šauļu rajona policijas pārstāvji.

Pēc Šauļu policijas rīcībā esošās sākotnējās informācijas, kompānija vakar Šauļos dzērusi un arī šorīt no rīta pa ceļam automašīnā lietojusi alkoholu.

Pēc tam, skaidrojot lietas apstākļus, secināts, ka nelaime notikusi jau vakar vakarā, un par to, ka automašīna iebraukusi dīķī un tajā, iespējams, ir 38 gadus vecas sievietes mirstīgās atliekas, šorīt skolā paziņojusi viņas mazgadīgā meita.

Kaut arī, pēc vīrieša teiktā, auto atradušies četri cilvēki un visi trīs vīrieši no dīķa ir izkļuvuši, neviens par mašīnā palikušo sievieti nevienam nav paziņojis.

Pēc šāda meitenes stāstījuma skolas darbinieki par iespējamo nogrimušo mašīnu un tajā esošo sievietes ķermeni paziņojuši policijai. Policisti ieradās notikuma vietā un atrada auto – tā nav bijusi uzreiz redzama, jo bija nogrimusi dīķī zem ūdens. Mašīnā atrastas 38 gadus vecas sievietes mirstīgās atliekas.

patv.eu