Tūkstošiem dolāru, kredītkartes, pulksteņi – tas viss tika nozagts no viesnīcas, kurā mitinājās “Eurobasket 2017” spēlētāji, vēsta delfi.lt.

Kā savā “Twitter” profilā rakstīja žurnālists Deivids Piks, lietuviešu spēlētāju Donatasu Motiejūnasu apzaga sešu tūkstošu eiro vērtībā.

Incidents notika 5. septembrī pēc spēles Lietuva – Ukraina, kurā Lietuva ar rezultātu 94:62 pieveica pretiniekus. Motiejūnass nav vienīgais cietušais zādzībā, bet citu uzvārdi netiek atklāti.

Policija veic izmeklēšanu par notikušo.

Atgādinām, ka Latvijas vīriešu basketbola izlase šodien Eiropas čempionāta (EČ) finālturnīra ceturtdaļfinālā tiekas ar līdz šim šajās sacensībās nezaudējušo Slovēnijas izlasi.

Duelis "Sinan Erdem Dome" arēnā sāksies plkst.21.30 un to tiešraidē varēs vērot kanālā TV3, kā arī portālā "skaties.lv".

Cīņas zaudētājai sacensības būs noslēgušās, bet uzvarētāja iekļūs pusfinalā, kur tiksies ar Spānijas un Vācijas ceturtdaļfināla mača uzvarētāju, šim mačam sākoties plkst 18.45.

Latvijas izlase aizvada izcilu turnīru, šobrīd esot piecu uzvaru sērijā. Ainara Bagatska trenētā komanda turnīru sāka ar zaudējumu 82:92 pret Serbiju, bet pēc tam guvusi piecas uzvaras pēc kārtas. Apakšgrupu turnīrā tika uzveikta Beļģija 92:64, Lielbritānija 97:92, Krievija 84:69 un Turcija 89:79, bet svētdien astotdaļfinālā ar 100:68 sagrauta Melnkalne.