Leģendārais spāņu vārtsargs Ikers Kasiljass ceturtdien Portugāles komandas “Porto” treniņā pārcieta sirdstrieku un tika nogādāts slimnīcā. Klubs portugāļu televīzijas kanālam “TVI 24” atklāja, ka vārtsargs saļimis treniņa laikā un nekavējoties ticis nogādāts slimnīcā. Kasiljass esot pārcietis miokarda infarktu.


Vārtsargam jau ir veikta operācija un viņa veselības stāvoklis tiek vērtēts kā stabils, vēsta sportazinas.com. Šī sezona vārtsargam ir beigusies un, iespējams, sirds problēmu dēļ viņam var nākties noslēgt karjeru.

Pats vārtsargs mikroblogošanas vietnē “Twitter” nu jau komentējis notikušo incidentu.

“Viss tiek kontrolēts. Pārcietu lielas bailes, bet esmu ticis cauri sveiks un vesels. Paldies visiem par laba vēlējumiem!” raksta Kasiljass.

37 gadus vecais vārtsargs laikā no 1999. līdz 2015. gadam spēlēja Madrides “Real” vienībā, kur aizvadīja savas karjeras spožākos gadus un apliecināja sevi kā vienu no visu laiku labākajiem vārtsargiem vēsturē.

Savukārt kopš 2015. gada Kasiljass spēlē “Porto” vienībā Portugālē. “Real” sastāvā viņš aizvadīja 16 sezonas, nospēlējot 721 maču galvenajā komandā, bet “Porto” sastāvā viņam šobrīd 156 dueļi.

Spānijas izlasē Kasiljass spēlēja no 2000. līdz 2016. gadam, aizvadot 167 mačus. Zīmīgi, ka tikpat spēles Latvijas izlasē aizvadījis leģendārais pussargs Vitālijs Astafjevs. Starp Eiropā spēlējošajiem futbolistiem tas ir dalīti otrs augstākais rādītājs, jo pirmajā vietā ar 176 spēlēm ir slavenais itāļu vārtu vīrs Džanluidži Bufons.