Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Ņujorkas “Knicks” horvātu spēlētājs Mario Hezonja paudis vilšanos, viņam ka nav sanācis uzspēlēt kopā ar latvieti Kristapu Porziņģi, tomēr uzskata, ka “Mavericks” ar viņu ierindā būs jaudīga komanda.


Hezonja pēc zaudējuma aizvadītajā naktī pret Bostonas "Celtics" izteicās, ka vēlējies uzspēlēt kopā ar Kristapu.

"Esmu mazliet vīlies, ka nesanāca kopā uzspēlēt. Uzskatu, ka pašlaik Dalasas rīcībā ir trīs visu laiku labākie Eiropas basketbolisti." [Porziņģis, Luka Dončičs un Dirks Novickis].”

"Viņi var būt patiešām nāvējošs spēks. Tā būs nopietna vienība, ja spēlētājiem nebūs traumas," par Dalasas "Mavericks" komandu teica23 gadus vecais horvāts.

Hezonja arī komentēja savu nostāju šajā situācijā.

"Es atbalstu Porziņģi, jo viņš ir mans draugs, taču es atbalstu arī Ņujorkas vadību. Es ticu, ka komanda izdarīja pareizo lēmumu un zinu, ka mēs nākotnē izcīnīsim uzvaras."

Savukārt "Mavericks" ikona Novickis izteicies, ka viņaprāt, šajā maiņas darījumā Dalasas klubam ir ļoti paveicies. Viņš cer, ka latvietim būs tikpat gara un spilgta karjera Dalasā, kāda bija pašam Novickim.

"Viņš ideāli iederas modernajā NBA spēles stilā. Viņš ir ļoti koordinēts, var iemest no distances, bloķēt pretinieku metienus. Pirms traumas viņš spēlēja ļoti daudzpusīgu basketbolu. Pats svarīgākais, ka viņam ir lieliska darba ētika," par Porziņģi izteicās basketbola leģenda.

Hezonja un Porziņģis tika draftēti 2015.gadā – latvietis ar ceturto numuru, bet horvāts ar piekto. Kristaps un Mario basketbola laukumos tikušies jau kopš 15 gadu vecuma. Vienīgie spēlētāji, kuri no pašreizējā Ņujorkas kluba sastāva ir spēlējuši kopā ar latviešu basketbola zvaigzni, ir Eness Kanters, Frenks Nilikinā, Lenss Tomass un Deimiens Dotsons.

sportazinas.com