Kā ziņots, savu kandidatūru uz topošās valdības labklājības ministra krēslu atsaukusi partijas "KPV LV" Saeimas deputāte Ieva Krapāne. Drīz vien partija nosauca savu jauno labklājības ministra kandidāti - deputāti Ramonu Petraviču.


Krapāne savu kandidatūru atsaukusi veselības stāvokļa dēļ. Kā informē "KPV LV" frakcijas priekšsēdētājs Atis Zakatistovs, līdz šim nav bijis noslēpums, ka Krapāne ir bērniņa gaidībās.

Pirms tam izskanēja šaubas par Krapānes kompetenci un pieredzi politikā, lai kļūtu par labklājības ministri. Taču lielu atbalstu negūst jaunā kandidāte Petraviča.

Par to sociālajā tīklā skarbi ironizējusi žurnāliste Elita Veidemane"

""KPV LV" deputāte Krapāne līdz ar citiem saviem partijiniekiem tikai šodien uzzināja, ka ir gaidībās, tāpēc atteicās kandidēt uz ministres amatu, kaut gan kolonijas uzraudzes kvalifikācija bija absolūti atbilstoša labklājības ministres amatam. Toties tagad kandidēs Ramona Petraviča, satriecot visus ar savu daili. “Šī ir mana pirmā politiskā partija, pirmā politiskā pieredze un noteikti arī pēdējā,” apgalvo attēlā redzamā Petravičas kundze. Nu kāpēc tad pēdējā? Vēl ir citi ministru amati. Vēl ir arī Valsts prezidenta amats. Un ANO ģenerālsekretāra amats. "Kāpēvešņikiem" visi ceļi vaļā!"