Latviešu labākais bokseris Mairis Briedis sarunā ar LNT 900 sekundēm atzinis, ka uzvarētā WBSS Supersērijas ceturtdaļfināla cīņa pret Noelu Gevoru bijusi ļoti grūta, atklājot, ka vēljoprojām jūt savainojumu sekas un nevar parādīt savu labāko sniegumu.


Briedis ceturtdaļfinālā ASV pilsētā Čikāgā uzvarēja ar tiesnešu lēmumu, bet pusfināls tiks aizvadīts pret Polijas pārstāvi Kištofu Glovacki. Briedis iepriekš pieļāva iespēju, ka cīņa varētu notikt arī Rīgā.

“Rīgā es jūtos daudz labāk. Spiediens ir, bet tas palīdz. Līdzjutēju atbalsts ļoti velk uz priekšu. Tas, kas notiek Latvijā cīņu laikā ir nesalīdzināms ar citu valstu norises vietām. Esmu pārliecināts, ka latviešu līdzjutēji pārbļautu poļus,” sacīja Briedis.

“Cīņa ar Gevoru bija izmocīta. Sagatavošanās posmā guvu daudz traumu. Katru svētdienu gāju uz baznīcu. Domāju, kāpēc tā notiek? Man tagad ir jāiziet cauri grūtam posmam, kurā galvenais uzdevums ir nepadoties,” skaidroja bokseris.

“Dakteri teica, ka normāli cilvēki varētu boksēties tikai pēc sešiem mēnešiem. Es sāku jau pēč viena mēneša pauzes. Darīju visu, lai ātrāk varētu sākt boksēties,” kļūdas atzina Briedis.

Bokseris arī pastāstija par apstākļiem, kādi sagaidījuši Čikāgā. “Uz Ameriku devāmies desmit dienas iepriekš. Paši par savu naudu visu apmaksājām, jo organizatori apmaksā tikai sešas dienas iepriekš. Pirmās dienas bija grūtas, jo bija problēmas ar ēdienu – viss bija mākslīgs, tādēļ sāpēja vēders,” atzina Briedis.

“Pārģērbos parastajās tualetēs. Treneris jau smējās, ka esmu kā Rokijs Marčiāno. Tajā laikā bija liels stress, jo nācās pierast pie daudzām lietām,”

Briedis 26 cīņās guvis 25 uzvaras, 18 gadījumos virsroku gūstot ar nokautu. Iepriekšējo dueli latvietis aizvadīja jūlijā, pārliecinoši pēc punktiem uzvarot francūzi Brandonu Delorjē.

Briedis pagājušās sezonas supersērijas turnīrā pusfinālā piekāpās ukrainim Oleksandram Usikam, kurš pēc tam kļuva par sacensību čempionu.

sportazinas.com