Kā vēstīts iepriekš, ceturtdien Portugāles komandas “Porto” treniņā leģendārais spāņu vārtsargs Ikers Kasiljass pārcieta sirdstrieku un tika nogādāts slimnīcā.

 


Vārtsargs saļima treniņa laikā un nekavējoties tika nogādāts slimnīcā. Kasiljass pārcietis miokarda infarktu.

Kā vēsta portāls sportazinas.com 37 gadus vecā vārtsarga aģents Karloss Kutropina pēcāk atklājis:

“Treniņa vidū viņš sajuta sāpes krūtīs. Tad sāka sāpēt rokas un seja. Komandas ārstu darbības bija visaugstākajā līmenī un viņu ātri nogādāja slimnīcā, kur veica operāciju.”

“Pašlaik Ikers jau sāk pamazām atgūties. Viņš jau spēja pat jokot kā to parasti dara. Biju šokā, kad uzzināju, ka tā bija sirdstrieka. Viņam nebija nekādu simptomu, kas ir ļoti netipiski sportistiem,” piebilda futbolista aģents.

“Labi, ka Ikers sirdstriekas laikā neatradās mājās, jo citādāk tas varēja beigties ļoti traģiski. Varbūt viņš vēl dosies laukumā, jo Ikeram nav nepieciešama īpaša ārstēšana. Viņu vajag tikai kontrolēt,” komentēja Kutropina.

Kasiljass laikā no 1999. līdz 2015. gadam spēlēja Madrides “Real” vienībā, kur aizvadīja savas karjeras spožākos gadus un apliecināja sevi kā vienu no visu laiku labākajiem vārtsargiem vēsturē.

Savukārt kopš 2015. gada Kasiljass spēlē “Porto” vienībā Portugālē. “Real” sastāvā viņš aizvadīja 16 sezonas, nospēlējot 721 maču galvenajā komandā, bet “Porto” sastāvā viņam šobrīd 156 dueļi.

Spānijas izlasē Kasiljass spēlēja no 2000. līdz 2016. gadam, aizvadot 167 mačus. Zīmīgi, ka tikpat spēles Latvijas izlasē aizvadījis leģendārais pussargs Vitālijs Astafjevs. Starp Eiropā spēlējošajiem futbolistiem tas ir dalīti otrs augstākais rādītājs, jo pirmajā vietā ar 176 spēlēm ir slavenais itāļu vārtu vīrs Džanluidži Bufons.

sportazinas.com