Nav iespējams noliegt, ka kolorītais latviešu basketbolists Kaspars Kambala vienmēr bijis nevienozīmīgi vērtēta persona. Eirolīgas rekords, diskvalifikācija par narkotiku lietošanu, bet vēlāk arī atklātā runāšana par to – Kasparam nav ko slēpt, tas lasāms arī viņa izdotajā autobiografijā.


“Sporta Avīzes” decembra numurā publicēts plašs materiāls par Kaspara privāto dzīvi, proti, attiecībām ar pirmo sievu Džesiku un 14 gadus veco dēlu Kristapu Andželo, kurš līdzīgi kā tēvs lauž ceļu basketbolā. Eksperti puisim redz profesionāļa potenciālu. Tiesa, attiecības starp abām pusēm esot saspringtas, bet Kambalu ASV gaidot tiesa, un iespējams, pat cietums par alimentu nemaksāšanu. Dēls ar tēvu nevēloties sarunāties.

“Domāju, ka slava un lielā nauda viņam atnāca parāk strauji un par daudz. Tolaik to nespēju saskatīt, jo biju iemīlējusies,” stāsta Džesika, norādot, ka abu attiecībās nožēlo pilnīgi visu, izņemot bērnus. Pāris kādreiz adoptēja Deandrē Kambalu, ar kuru gan tēvam saglabājušās labas attiecības.

“Kasparam ir viegli melot un izlikties, atrodoties tālu prom citā valstī. Ja vien viņš spētu uz brīdi atteikties no ballītēm, narkotikām, sievietēm un alkohola, tad saprastu, ka svarīgais dzīvē ir ģimene, bērni un mīlestība,” dusmas neslēpj Džesika. “Godīgi sakot, mēs visi šeit domājam, ka kādudien saņemsim telefona zvanu par to, ka viņš kaut kur ir atrasts miris no narkotiku pārdozēšanas. Tā būs smaga diena…”

“Bērni savām acīm redzēja, kā zaudējam visu. [..] no privātskolām pārgāja uz publiskajām skolām. Bērni redzēja, kā eju pēc valdības piešķirtās pārtikas…”

“Džesika visu laiku iet konfiliktā,” viedokli pauž arī Kaspars. “Jau pirms desmit gadiem, kad izšķīrāmies, viņa teica, ka esmu izpostījis viņas dzīvi un viņa darīs visu, lai man ieriebtu. Ir pagājuši desmit gadi, varbūt būtu pienācis laiks nomierināties? Jā, neesmu nekāds zelta gabaliņš, negribu arī kādu vainot, bet nezinu, kā to atrisinat.”

Vairāk lasiet decembra “Sporta Avīzes” numurā, uzzinot par to, cik lielas summas, pēc bijušās sievas teiktā, parādā ir Kaspars un kādēļ, ierodoties ASV, viņu sagaidītu tiesa. Sieviete arī gremdējas atmiņās par laiku, kad Kaspars pēkšņi viņu pametis, atstājot māju, mašīnas un rēķinus, bet viedokli izsaka arī bijušais Latvijas izlases balsts, norādot, ka nav bez vainas, tomēr pasniegtais ir krietni izpušķots…

Zīmīgi, ka Kaspars nav vienīgais, kas par savu dzīvi sarakstījis grāmatu, arī Džesika ir radījusi grāmatu par attiecībām, gaidot pareizo brīdi to izdot.

sportazinas.com