Partijas "KPV LV" līderis Artuss Kaimiņš, iespējams, atkal varētu mainīt savu politisko piederību, liecina bb.lv rīcībā esošā neoficiālā informācija.


"Uz pusslodzi viņš jau strādā Jaunās konservatīvās partijas" frakcijā," teica portāla avots Saeimā.

Iepriekš vēstīts, ka partijas otrs līderis Aldis Gozems paziņojis, ka neatbalstīs valdību, kuru veidos "Jaunā Vienotība".

Savukārt "KPV LV" izvirzījusi piecas prasības koalīcijas "kodolam" ir FM parlamentārā sekretāra amats, kā arī prasība neveidot jaunus ministru amatus.

Kariņa valdības piedāvājumā bija iecerēts jauns demogrāfijas lietu ministra amats, kuru varētu ieņemt Imants Parādnieks (VL-TB/LNNK).

Kopumā "KPV LV" izvirzījusi piecas prasības - Kariņu kā valdības vadītāju, FM parlamentārā sekretāra un Saeimas Tautsaimniecības komisijas vadītāja amatus, neveidot papildu ministra amatu, kā arī prasības attiecībā uz iesaisti teritoriālās reformas veikšanā.

Pašlaik Tautsaimniecības komisiju vada Jānis Dūklavs (ZZS), bet premjera amatam kā viena no versijām izskan cits JV politiķis - Arvils Ašeradens (JV).

Četras partijas -JV, AP, Jaunā konservatīvā partija un nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK - vienojušās 4.janvārī Vējonim piedāvāt kopīgi atbalstītu premjera kandidātu.