Aizsaulē devies dziedātājas Olgas Rajeckas mājas mīlulis - kaķis Otto.


Par notikušo Facebook pastāstījusi Rajeckas meita Marija, tādejādi brīdinot citus kaķu un suņu īpašniekus.

''Viņam kā jau visiem kaķiem patika staigāt un ciemoties pie kaimiņiem, kuri par Otto vienmēr parūpējās un uzskatīja viņu par savu draugu. Diemžēl ne visiem mūsu kaimiņiem ir sirds,'' raksta Marija.

''Mūsu kaimiņiene, neņemot vērā to,ka lielākajai daļai mājās dzīvo kaķi un suņi, nolēma,ka LABĀKAIS VEIDS KĀ ATBRĪVOTIES NO GRAUZĒJIEM IR LIETOT ŽURKU INDI. Šeit arī seko sāpīgākais- Otto nāves cēlonis ir saindēšanās ar žurku indi,'' atklāj Rajeckas meita.

'Žurku inde nogalina dzīvu būtni - suni,kaķi vai pat cilvēku 15 minūšu laikā. To var iegādāties veikalā tikai par 1,39 eur. VAI TIEŠĀM TAS IR NORMĀLI,KA JEBKURŠ NO MUMS VAR TO NOPIRKT? Es uzskatu,ka tas ir absurds, ka veikalā samaksājot 1,39 eur var izdarīt slepkavību, jo ne vienmēr pirkšanas mērķis būs tikt vaļā no grauzējiem,'' saka Marija.

''Es uzskatu,ka šādas indes pārdošana būtu jāaizliedz, vai arī no grauzējiem jālūdz atbrīvoties speciālistiem,kuri to izdara uzreiz. Vislabākais variants tomēr ir atvērt savu sirdi kādam kaķim,kurš izķers Jums visas peles,ja viņas Jums tik ļoti traucē! Slazdiņi arī nav sliktākais variants...''