Zviedrijas mēbeļu lieltirgotājs IKEA aicina pircējus, kuri iegādājušies "Sundvik" pārtinamo galdu, pārbaudīt, vai nolokāmā virsma ir nostiprināta ar komplektā iekļautajiem fiksatoriem, aģentūru LETA informēja IKEA sabiedrisko attiecību vadītāja Baltijas valstīs Renāta Dante.


Viņa norādīja, ja virsma nav nostiprināta, iedzīvotāji aicināti to izdarīt. Taču, ja fiksatori ir pazuduši, IKEA veikalā var bez maksas saņemt jaunus. Lai attiecīgās detaļas saņemtu, pircējiem nav jāuzrāda čeks vai jebkāds cits pirkuma dokuments.

Dante sacīja, ka IKEA izplata šādu aicinājumu, jo ir saņemta informācija par trim gadījumiem Eiropā, kad mazuļi ir nokrituši no "Sundvik" pārtinamā galda, jo virsma nav bijusi stabila.

Visos minētajos gadījumos drošības fiksatori nebija lietoti atbilstoši lietošanas instrukcijai.

Viņa skaidroja, ka reizēm pircēji mēdz ikdienā lietot "Sundvik" pārtinamo galdu kā saliekamu pārtinamo galdu un neizmanto drošības fiksatorus atbilstoši instrukcijai.

Aģentūra LETA jau vēstīja, ka Rīgā 2018.gada 30.augustā tika atklāts starptautiskais mēbeļu un mājsaimniecības preču zīmols IKEA veikals. Rīgas "IKEA" veikala platība ir 34 500 kvadrātmetru, bet veikala teritorija kopumā aizņem 10 hektārus. Kopējie ieguldījumi "IKEA" veikala izveidē Latvijā bija vairāk nekā 50 miljoni eiro.