Cīņā par Valsts prezidenta amatu iesaistīsies arī partijas "KPV LV" "opozicionāru" kandidāts, kura vārds pagaidām netiek atklāts.


Kā aģentūrai LETA pastāstīja Saeimas deputāte Linda Liepiņa (KPV LV), pieņemts lēmums virzīt vēl vienu kandidātu Valsts prezidenta amatam - konkrēta persona jau ir izvēlēta, taču tās vārds pagaidām atklāts netiks.

Liepiņa patlaban tāpat neatklāj, kuri deputāti virzīs trešo augstā amata pretendentu - vai tie būs visi četri "KPV LV" opozicionāri. Gan kandidāta vārds, gan viņa virzītāji varētu būt zināmi vai nu rīt, vai pirmdien, sacīja Liepiņa.

Liepiņa skaidroja, ka, Valsts prezidenta amata pretendentu, netika vērtēti personas nopelni pagātnē - par prioritāti vērtēšanā izvērtēta skaidra nākotnes attīstības vīzija ar fokusu uz iedzīvotāju labklājības veicināšanu. Minēto Liepiņa nav saklausījusi ne koalīcijas virzītajā Valsts prezidenta amata kandidātā Egilā Levitā, ne arī tiesībsargā Jurī Jansonā, par kura virzīšanu amatam lēmumu pieņēmusi Latvijas Zaļās partijas valde.