Naktī uz 9.augustu ir notikusi bruņota ielaušanās viesnīcā Hotel Garden Palace, kas atrodas Grēcinieku ielā 28, Rīgā. Nezināmas personas ir ielauzušās viesnīcas numuros, neļaujot viesnīcas apmeklētājai apģērbties, tā tika izdzīta uz ielas, viņas mantas izliktas ārpus viesnīcas teritorijas, mediju nra.lv informē viesnīcas valdes loceklis Uldis Skudra.


Pielietojot vardarbību viesnīcas apmeklētājai tika atņemti personu apliecinoši dokumenti un mobilais tālrunis, lai nevarētu tikt izsaukta policija.

Par notikušo bruņoto iebrukumu Viesnīcas īpašnieki ir vērsušies policijā, kā arī tiesībsargājošās iestādes ir informētas par prettiesisko izturēšanos pret tās apmeklētāju.

SIA 966 FREECOM, kam pieder viesnīca Hotel Garden Palace un tās vienīgajam valdes loceklim šobrīd tiek liegta iespēja iekļūt uzņēmumam piederošajā īpašumā.

Šobrīd viesnīcas darbība ir paralizēta, un viesnīcā atrodas bruņotas personas - tā ir slēgta.

SIA 966 FREECOM - viesnīcas īpašnieces valdes loceklis Uldis Skudra vēršas pie policijas un tiesībsargājošām iestādēm, lai nekavējoties reaģē un novērš brutālās ielaušanās radītās sekas, kā arī atgriež valdījumā uzņēmumam piederošo īpašumu un mantu.

Nra.lv ziņoa, ka viesnīcai piederošā kafejnīca Tea & Coffee Garden un bārs Secret Garden ir slēgti, tāpat kā ieeja viesnīcā. Viesnīcā rosās liels daudzums kamuflāžā tērptu vīri, dežūrējot gan pie ieejas vārtiem, gan iekšpusē.

Situāciju skaidro Valsts policija un noliedz, ka viesnīcā notikusi laupīšana. Tas bijis civiltiesisks strīds ar nomnieku un īpašnieku. Saistībā ar notikušo ir uzsākta resoriskā pārbaude. Pagaidām nav uzsākts arī nekāds process.

Policija arī apstiprina, ka šorīt uz konkrēto adresi saņemts izsaukums, kur likumsargi nodrošinājuši sabiedrisko kārtību.

nra.lv