Pasaules Boksa Supersērijas (WBSS) pusfinālists Mairis Briedis pēc atgriešanās mājās Latvijas Televīzijai (LTV) sniedzis īsu interviju, kurā atklājis, ka pusfināla cīņa ar poļu bokseri Kšištofu Glovacki, iespējams, notiks Rīgā.


Sportista komanda nav apmierināta ar Brieža cīņu, un tam par pamatu ir vairāki faktori. Bet galvenokārt jau fakts, ka boksera labā roka nebija atlabusi pēc operācijas, kas ļāva sportistam nopietni uzbrukt tikai ar vienu roku, vēsta sportazinas.com.

“Tam pārbaudījumam esam izgājuši cauri. Bija smagi,” lidostā “Rīga” LTV atzina Briedis, norādot, ka labāk ir slikti uzvarēt, nekā skaisti zaudēt. “Šinī situācijā sanāca slikti uzvarēt,”  piebilda bokseris.

Paredzēts, ka turpmākās divas nedēļas Briedis atpūtīsies, līdz uzsāks gatavošanos Supersērijas pusfinālam pret poli Kšištofu Glovacki. Pēc divām nedēļām būs zināma arī cīņas norises vieta.

“Liela varbūtība, ka notiks Latvijā, un tā man ir nenormāli liela motivācija, lai šeit atgrieztos ar lielu šovu un ar lielu publiku, ko mēs redzējām arī Čikāgā,” norādīja bokseris.

Briedim šī bija 26 cīņa karjerā, un tagad viņa kontā ir 25 uzvaras, no kurām 18 izcīnītas ar nokautu. Kā arī piedzīvots viens zaudējums pret šī brīža absolūto pasaules čempionu pirmajā smagajā svarā ukraini Oleksandru Usiku.