Par vienu no apspriestākajiem cilvēkiem Latvijas šovbiznesā kļuvusi jaunā dziedātāja Evija Vēbere, kura ar savu uzstāšanos Latvijas simtgadei veltītajā koncertā “Mīlestības vārdā. 18+” daudziem klausītājiem izraisīja sašutumu, tai skaitā komponistam Mārtiņam Braunam.


Vēbere izpildīja arī viņa komponēto dziesmu "Veltījums" kino balvas "Lielais Kristaps" pasniegšanas ceremonijā, Brauns izdevumam "Privātā dzīve" atklājis Brauns

"Šī meitene izkropļoja arī manu dziesmu. Viņa to izdarīja bērnišķīgā balsī ar pusdebilu pieskaņu," skarbs ir komponists.

Kā izdevumam atklāj Brauns, ar viņu šīs dziesmas izpildījums netika saskaņots, tādēļ briedušas lielas nepatikšanas, kas varēja beigties pat ar tiesu darbiem - komponists "Privātajai Dzīvei" pastāstījis, ka Vēbere tādā veidā pārkāpusi autortiesības:

"Līdzko tas aiziet masu informācijas līdzekļos, draud desmitiem tūkstošu eiro sods. Man nav lielas vēlēšanās tādu pieprasīt, es tikai gribu, lai manus darbus bez atļaujas neaiztiek."

Pēc Brauna domām, tas, ko dara Vēbere, ir "slimi", turklāt tas, ko viņa esot izdarījusi ar Imanta Kalniņa dziesmu, dēvējams kā parodija.

"Lai viņa tā sevi pārdod ar savām dziesmām, ne citu!"