Kā zināms, leģendārais F1 pilots Mihaels Šūmahers 2013.gada ziemā slēpojot guva smagu galvas traumu. Kopš tā laika ļoti izvairīgi runāts par to, kā pēc nelaimes klājas sportistam. Beidzot viņa menedžere Sabīne Kēma medijiem atklājusi, kāpēc tā.


Šo gadu laikā mediji vairākkārt centušies noskaidrot sīkāku informāciju par sportista veselības stāvokli. Kamēr vieni izteikuši prognozes, ka Šūmahers no gūtās traumas, iespējams, nekad neatveseļosies, tikmēr citu prognozes bijušas optimistiskākas.

Skopi informāciju par to, kā notiek atveseļošanās process, sniegusi arī sportista menedžere Sabīne Kēma. Taču tikai tagad viņa sarunā ar presi paskaidrojusi, ka pats Mihaels vienmēr izvairījies runāt par savas ģimenes privātajām lietām. Viņa lielākā vēlme esot bijusi kādu dienu vienkārši pazust no mediju uzmanības loka. Tas tiekot respektēts arī tagad, tāpēc arī žurnālistiem netiek atklāts, kā sportists pašlaik jūtas.

Jau vēstīts, ka par sportista atlabšanu rūpējas liela mediķu komanda. Šobrīd sportists atrodoties ģimenes īpašumā Ženēvas ezera krastā.