Jau vēstīts, ka modes pasaule sēro pēc pazīstamā dizainera Karla Lāgerfelda aiziešanas mūžībā 85 gadu vecumā. Iesākumā tika vēstīts, ka mākslinieks miris pēc straujas veselības stāvokļa pasliktināšanās, taču patiesība izrādījusies daudz skarbāka - slimība, ko Lāgerfelds gadiem veiksmīgi slēpis no sabiedrības.


Kā vēstī avoti ārzemju medijos, Lāgerfelds slepus cīnījies ar šausminošu kaiti.

Janvārī ekscentriskais dizainers izlaida divas Chanel skates, kurās viņš bija radošais direktors. Preses dienests toreiz vēstīja, ka viņš vienkārši esot noguris. Cita starpā viņam tika novēlēts atveseļoties no saaukstēšanās.

Taču viss izrādījās daudz briesmīgāk. Lāgerfelds, kurš bija veselīga dzīvesveida piekritējs, slepus cīnījās ar šausmīgu slimību. Pēc avotu ziņotā, vācu modelētājs sirdzis ar aizkuņģa dziedzera vēzi, ziņo "Mirror, un miris, kad ticis nogādāts slimnīcā.

"Viņš nestāstīja par savu slimību, bet cīnījās ar to ļoti drosmīgi. Karls ļoti lepojās ar savu fizisko formu un veselīgo dzīvesveidu, tāpēc aizkuņģa dziedzera vēzis viņam bija milzīgs šoks," vēsta avots.

Фото: pinterest / Elle España

Jāpiebilst, ka baumas par Lagerfelda veselības stāvokli parādījās jau 2017.gadā, kad kārtējā Chanel skate tika pārcelta uz Parīzi, lai modes māksliniekam nebūtu jālido ar lidmašīnu. Toreiz tika runāts par viņa neveselīgo izskatu un nestabilo gaitu.