Viens no skandalozā koncerta "Mīlestības vārdā. 18+" dalībniekiem, "Čikāgas piecīšu" solists Armands Birkens, paziņojis, ka savu honorāru ziedos labdarībai Latvijā.


Sociālajā tīklā "Facebook" Birkens raksta:

"Biju patiesi priecīgs un pagodināts par aicinājumu dziedāt 19. novembra koncertā Rīgā! Bija prieks vispār būt Latvijā šajā vēsturiskajā laikā, kur nu vēl dziedāt! Par to, kas nācis klajā pēc koncerta, šobrīd nekomentēšu. Visi esam un būsim atbildīgi par savu rīcību. Pateicos kolēģiem, mūziķiem par labo sadarbību koncertā! Man tas ļoti gāja pie sirds. Esmu nolēmis noziedot savu honorāru par manis dziedāto dziesmu "Mūsu mīlestība" labdarībai Latvijā. To daru mīlestības vārdā. Savādāk nevaru."

Iepriekš vēstīts, ka par šo koncertu autoratlīdzībās izmaksāti vairāk nekā 57 000 eiro, no kuriem vairāk nekā 17 000 eiro saņēmis tā rīkotājs un mūziķis Jānis Šipkēvics. Birkens par uzstāšanos koncertā saņēmis 1017 eiro, savukārt jaunā dziedātāja Evija Vēbere, kura krita soctīklu lietotāju nežēlastībā par savu "Svētku dienas" dziedājumu, - 666 eiro.