18 gadus veca meitene no Sidnejas pārdod savu nevainību cerībā nopelnīt 100 000 dolāru, lai palīdzētu vecākiem nomaksāt hipotekāro kredītu un apmaksātu mācības universitātē, zoņo The
Sun.


Meitene izveidojusi mājaslapu vien mēnesi pēc tam, kopš kļuva pilngadīga. Darījuma lietām viņa izvēlējusies pseidonīmu Sjena Peitone. Pagaidām gan viņai ienākuši piedāvājumi vien par mazākām summām, taču cerību viņa nezaudē.

Sjena pastāstījusi, ka ideja par izsoli viņai radusies pēc tam, kad viņa ziņās dzirdējusi par līdzīgiem gadījumiem. Meitene plāno studēt informācijas tehnoloģijas Sidnejas universitātē, un tam viņai nepieciešams finansiāls atbalsts.

"Man vienārši ir vajadzīga ātra nauda, un es domāju, ka tas man būs labs grūdiens. Man būs vajadzīgi daudzi mācību materiāli, automašīna, tāpat maniem vecākiem ir jānomaksā hipotēka," viņa saka.

Parasti šādus darījumus kārto vietne "Cinderella Escorts", tomēr meitene nolēmusi tikt galā pašas spēkiem. Viņa vērsusies pēc padoma pie 22 gadus vecas brazīlietes, kurai savu nevainību izdevies pārdot par 740 tūkstošiem britu mārciņu.