15 gadu vecumā Semija Vudhausa kļuva par izvarošanas upuri, kā rezultātā palika stāvoklī. Neskatoties uz mazo gadu skaitu un pārdzīvotajām šausmām, meitene tomēr nolēma laist pasaulē mazuli.


Izvarotājs - 43 gadus vecais Aršids Huseins, noziedzīga grupējuma vadītājs Anglijas pilsētā Roteremā - nebija norādīts dzimšanas apliecībā, viņam nebija nekādu vecāku tiesību. Patlaban viņš izcieš 35 gadu cietumsodu, bet pat no turienes viņam izdevies tikt līdz Semijai, vēsta britu izdevums Daily Mail.

Ieslodzītais vērsies pie pilsētas varasiestādēm, kuras paziņojušas, ka viņam esot tiesības redzēt dēlu. Pat ņemot vērā, ka bez Semijas par Aršida seksuālās vardarbības upuriem iepriekš kļuvušas vēl deviņam meitenes, no kurām vienai bija tikai 11 gadi.

"Man kā izvarošanas upurim teica, ka viņam arī esot tiesības. Bet kā tad ar manām tiesībām? Tas, ko viņi izdarīja - varmākam uz šķīvīša pienesa manu bērnu," sašutusi ir Vudhausa.

Semija aktīvi cīnās, lai tiktu mainīts likums, kas pieļauj, ka notiesāyais var kontaktēties ar saviem bērniem, kas nākuši pasaulē izvarošanas rezultātā.

"Tas ir stāsts par mani, manu dēlu un vīrieti, kurš mani izvaroja... Un pilsētas padome piedāvāja viņam iesniegt pieteikumu par vecāku tiesībām. Un tas notiek visā valstī!" saka Vudhausa.

Huseins gan pagaidām nav kontaktējies ar bērnu, taču varasiestāžu lēmums izsaucis sašutumu sabiedrībā. Patlaban Tieslietu ministrija pēta, vai tā ir sociālo darbinieku vai likumdošanas sistēmas kļūda.

"